Nowe oferty w Play

Sieć Play to sieć komórkowa, która bardzo szybko się rozwinęła na rynku telekomunikacyjnym. Cały czas poszerzają świadczone usługi i zyskują dzięki temu więcej klientów. Bogate kampanie marketingowe, świetna oferta abonamentowa, nowoczesny sprzęt, to charakterystyczne cechy tej firmy. To także przyciąga chętnych. Play wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i co chwila dowiadujemy się o nowych ciekawych produktach firmy. Jakiś czas temu pojawiła się na rynku Formuła Rodzinna, a teraz jeszcze mamy do wyboru Formułę Stacjonarną.

Nowe produkty

Formuła Rodzinna to najnowszy produkt, który posiada Play i właśnie ten produkt się rozwija i dopasowuje do potrzeb klientów. W ramach tego produktu mamy nowość: Formułę Stacjonarną. Formuła Stacjonarna daje możliwość podpisania nowej umowy lub rozszerzenia usług starej umowy abonamentowej. Umowę podpisujemy na 6 miesięcy i w zamian możemy rozmawiać bez limitu ze wszystkimi numerami polskimi. Decydując się na ten produkt dostaniemy kartę SIM z numerem stacjonarnym, którą będziemy mogli włożyć do każdego telefonu komórkowego, więc nasz telefon stacjonarny może stać się telefonem przenośnym. Telefon działa w sieci komórkowej, więc nie ma potrzeby instalowania gniazdka, kabli, niczego. Dostajemy telefon, wkładamy kartę SIM i możemy korzystać. Jeśli nie chcemy, nie musimy kupować specjalnego telefonu, wystarczy nam nasz stary, w takim przypadku nasz abonament także będzie tańszy. To nowość na rynku telekomunikacyjnym, warto więc zwrócić na nią uwagę.

Z myślą o kliencie

Play podobnie jak inne sieci daje nam możliwość wyboru abonamentu z urządzeniem lub bez niego. To, co wyróżnia sieć Play, to ich produkty, które powstały z myślą o rodzinie. Formuła Rodzinna i Formuła Stacjonarna to najnowsze produkty w ofercie sieci. Formuła rodzinna to oferta, która ma na celu świadczenie usług komunikacyjnych dla kilku numerów objętych jedną umową. Formuła Stacjonarna natomiast to usługa, która ma zrewolucjonizować rynek telefonii stacjonarnej. Dostajemy kartę SIM z numerem stacjonarnym. Takie rozwiązanie może sprawić, że numer stacjonarny stanie się przenośny. Oznacza to, że jeśli potrzebujemy wyjść, a czekamy na ważny telefon, możemy włożyć kartę SIM do naszej komórki i możemy wyjść z tym numerem z domu.

Po co taka oferta?

Na początku można się zastanawiać, po co kupować ofertę tego typu, skoro wszyscy posiadają telefony komórkowe, ale nadal jest bardzo duże grono ludzi, którzy korzystają z telefonów stacjonarnych. Poza tym telefon stacjonarny w domu jest w pewien sposób łącznikiem domowników ze światem. Dlatego warto mieć telefon stacjonarny w domu. Telefon komórkowy stał się bardzo intymnym urządzeniem człowieka i niekoniecznie może sprawdzić się jako telefon dostępny w domu, a numer stacjonarny to numer, którym może posługiwać się większe grono domowników. To kolejny powód, dla którego warto mieć w domu numer stacjonarny.

VN:F [1.9.17_1161]

Oceń pomysł na biznes:

Ocena: 0.0/5 (głosów: 0)

Powiązane artykuły:

Możesz śledzić komentarze tego artykuły przez kanał RSS 2.0. Możesz dodać komentarz, lub trackback.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>